Publications Office of the EU
Itāija-Roma: Ēku nomas vai pārdošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Roma: Ēku nomas vai pārdošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    03/08/2021
  • Termiņš
    31/08/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/08/2021
  • Piešķirts
    23/09/2021
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Izpildes vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
70310000 Ēku nomas vai pārdošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
193,200.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
184,003.68 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.acquistinretepa.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/08/2021 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
193,200.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
184,003.68 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: FIERA ROMA S.r.l.
Pasta adrese: Via Portuense n. 1645/1647
Pilsēta: Roma
Pasta indekss: 00148
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.