Publications Office of the EU
Čehija-Brno: Siltummaiņi, gaisa kondicionēšanas un dzesēšanas iekārtas un filtrēšanas ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Brno: Siltummaiņi, gaisa kondicionēšanas un dzesēšanas iekārtas un filtrēšanas ierīces

  • Publicēts
    14/05/2021
  • Termiņš
    14/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/06/2021
  • Piešķirts
    24/08/2021
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Izpildes vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42510000 Siltummaiņi, gaisa kondicionēšanas un dzesēšanas iekārtas un filtrēšanas ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,210,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,688,131.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
40/2021
Apraksts

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/06/2021 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
4,210,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
3,688,131.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UCHYTIL s.r.o.
Pasta adrese: K Terminálu 7
Pilsēta: Brno
Pasta indekss: 61900
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.