Publications Office of the EU
PL-Police: Autotransporta pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Police: Autotransporta pakalpojumi

  • Piešķirts
    23/01/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PL428 Szczeciński
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60100000 Autotransporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,331,659.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,330,913.06 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
SO.271.1.2011
Apraksts

Wykonywanie usług przewozowych w zakresie przewozu osób na terenie Gminy Police na trasie Police – Trzebież – Police: linią samorządową, linią działkową, linią plażową w okresie od 1.2.2012 r. do 31.12.2012 r. Przewozy na linii samorządowej wykonywane będą przez cały okres trwania umowy od 1.2.2012 r. do 31.12.2012 r., we wszystkie dni tygodnia. Przewozy na linii działkowej wykonywane będą w okresie od 1.4.2012 r. do 31.10.2012 r.. Przewozy na linii plażowej wykonywane będą w okresie wakacyjnym, we wszystkie weekendy letnich wakacji szkolnych 2012 roku.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,331,659.00
Līguma galīgā vērtība
1,330,913.06 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Szczecińsko - Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Fabryczna 21
Pilsēta: Police
Pasta indekss: 72-010
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.