Publications Office of the EU
Polija-Zegrze: Dažādi pārtikas produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Zegrze: Dažādi pārtikas produkti

  • Publicēts
    06/10/2016
  • Termiņš
    16/11/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/11/2016
  • Piešķirts
    28/12/2016
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15800000 Dažādi pārtikas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
335,449.50 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
319,820.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP/90/201
Apraksts

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu oraz jednostek będących na jego zaopatrzeniu – ZP/90/2016.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych – zamówienie zostało ujęte w jednej części, Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia podstawowego oraz skorzystanie z prawa opcji.
3. Wymogi, termin przydatności do spożycia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w części „Opis przedmiotu zamówienia” – stanowiący załącznik nr 6 do SIWZ.
4. Szczegółowy wykaz ilości przedmiotu zamówienia określa Formularz cenowy – stanowiący załącznik nr 2 do SIWZ.
5. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
6. Zamawiający w związku z „Opisem przedmiotu zamówienia” za pomocą norm – dopuszcza rozwiązania równoważne.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Pasta adrese: ul. Juzistek 2
Pilsēta: Zegrze
NUTS kods PL129
Pasta indekss: 05-131
Valsts: POL
Galvenā adrese: www.26wog.wp.mil.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/11/2016 11:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
335,449.50 PLN
Līguma galīgā vērtība
319,820.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanisław i Agnieszka Ponichtera
Pasta adrese: Białebłoto – Kobyla 1A
Pilsēta: Długosiodło
Pasta indekss: 07-210
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.