Publications Office of the EU
Spānija-Valladolid: Reaģenti asins analīžu veikšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Spānija-Valladolid: Reaģenti asins analīžu veikšanai

  • Publicēts
    03/10/2023
  • Termiņš
    30/10/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/11/2023
  • Piešķirts
    26/02/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696200 Reaģenti asins analīžu veikšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,920,650.59 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
126,788.72 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
0000-00C-1-2023-13733
Apraksts

reaģentu un palīgmateriālu piegāde, kā arī analītisko analīžu veikšanai nepieciešamā aprīkojuma un elementu noma, uzstādīšana un uzturēšana Segovia Care Complex Klīniskās analīzes laboratorijā,

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q4700608E
Pasta adrese: Paseo De Zorrilla 1
Pilsēta: Valladolid
NUTS kods ES418
Pasta indekss: 47007
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/11/2023 09:30
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.