Publications Office of the EU
Polija-Krakova: Muzeju pakalpojumi un vēsturisko objektu un ēku saglabāšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Krakova: Muzeju pakalpojumi un vēsturisko objektu un ēku saglabāšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    16/02/2022
  • Termiņš
    29/03/2022
  • Piešķirts
    12/05/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki
Izpildes vieta
NUTS code: PL214 Krakowski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
92520000 Muzeju pakalpojumi un vēsturisko objektu un ēku saglabāšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
331,709.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
953,498.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP-282-2/22
Apraksts

1. Przedmiotem umowy są prace konserwatorskie przy wystroju wnętrza kaplicy św. Michała w zamku w Pieskowej Skale, obejmujące wykonanie pełnej konserwacji polichromii, sztukaterii i kamieniarki. W ramach umowy musi zostać przeprowadzona kompleksowa konserwacja we wnętrzu kaplicy, która ma zapewnić dobry stan techniczny wszystkich elementów wystroju oraz przywrócić pierwotny, siedemnastowieczny wystrój. Wykonawca dokona ponadto zakrycia pochodzących z lat trzydziestych XX wieku malowideł, które nie odpowiadają swym poziomem artystycznym i jaskrawą kolorystyką wysokiej klasie barokowego obiektu, a ich stylistyka wprowadza rażący dysonans estetyczny.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagania dotyczące przedmiotu umowy zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym element Specyfikacji Warunków Zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://portal.smartpzp.pl/zamekkrolewskinawawelu
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
331,709.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
953,498.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: DeS Henryk Dowgier Anna Dowgier Sp.K
Pasta adrese:
Pilsēta: Kraków
Pasta indekss:
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.