Publications Office of the EU
I-Roma: Citi kopienas, sociālie un personālie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

I-Roma: Citi kopienas, sociālie un personālie pakalpojumi

  • Publicēts
    06/10/2011
  • Termiņš
    22/11/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/11/2011
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Presidenza del Consiglio dei ministri - dipartimento della protezione civile
Izpildes vieta
NUTS code: IT Italia
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98000000 Citi kopienas, sociālie un personālie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
C.F. 97018720587 - CIG: 20399457DC
Apraksts

Gara per l'approvvigionamento di n. 50 tende pneumatiche medie multifunzionali ad uso sociale, a 6 archi 3 moduli di tipo campale, per il completamento dei moduli logistici destinati a far fronte ai primi interventi urgenti di assistenza alla popolazione connessi all'insorgenza di situazioni emergenziali, complete di impianti elettrici, teli coibenti, tappeti, teli ombreggiatori, grelle, contenitori logistici e pallets e di un servizio di manutenzione straordinaria con relativa ricambistica, su richiesta dell'Amministrazione di durata di anni 9. La fornitura costituirà la prima aliquota di un programma di acquisizione che si svolgerà in un triennio per il completamento dei citati moduli e la fornitura stessa pertanto, potrà essere successivamente ampliata ai sensi di quanto previsto al comma 3, lettera b) dell'art. 57 del D.Lgs. 163/2006, per i motivi connessi con l'interoperabilità, l'intercambiabilità e l'uniformità d'impiego e la semplificazione logistica.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Presidenza del Consiglio dei ministri - dipartimento della protezione civile
Pasta adrese: presso Palazzo Chigi, Piazza Colonna, 370
Pilsēta: Roma
Pasta indekss: 00187
Valsts: ITA
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/11/2011 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.