Publications Office of the EU
Itāija-Perugia: Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Perugia: Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    04/06/2016
  • Termiņš
    05/07/2016
  • Piešķirts
    12/10/2016
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Azienda Ospedaliera di Perugia
Izpildes vieta
NUTS code: ITI2 Umbria
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI21 Perugia
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
24,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
19,560,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Azienda Ospedaliera di Perugia
Pasta adrese: Piazzale G. Menghini 8/9
Pilsēta: Perugia
NUTS kods ITE21
Pasta indekss: 06129
Valsts: ITA
Kontaktpersona: Direzione Acquisti ed Appalti
Galvenā adrese: http://www.ospedale.perugia.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Pircēji
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
24,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
19,560,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Amtrust International Underwriters Ltd
Pasta adrese: Westland Row, 40
Pilsēta: Dublino
Pasta indekss:
Valsts: IRL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.