Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Publicēts
    14/05/2024
  • Termiņš
    17/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/06/2024
  • Piešķirts
    25/07/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
6. MAJ d. o. o.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HR036 Istarska županija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
338,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
E-VV-04/24
Apraksts

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/06/2024 09:00
Piešķiršanas metode
Cijena ponude
Paredzamā vērtība
250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
338,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: METIS d. d.
Pasta adrese:
Pilsēta: Bakar/Kukuljanovo
Pasta indekss: 51227
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.