Publications Office of the EU
Grodzisk Mazowiecki pašvaldības stadiona sporta infrastruktūras modernizācija un paplašināšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Grodzisk Mazowiecki pašvaldības stadiona sporta infrastruktūras modernizācija un paplašināšana

  • Publicēts
    25/08/2026
  • Šodien
    31/08/2026
  • Termiņš
    04/09/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/09/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45212224 Stadiona celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP.271.57.2026
Apraksts

Līguma priekšmets ir Grodzisk Mazowiecki pašvaldības stadiona sporta infrastruktūras modernizācija un paplašināšana. Līguma ietvaros tiks veikti šādi pamatdarbi: 1/ Esoša pārsegta tribīnes nojaukšana un jauna pārsegta tribīnes būvniecība, tostarp: esošā tribīnes nojaukšana, tribīnes dzelzsbetona konstrukcijas izbūve, sēdekļu un barjeru montāža tribīnē, tērauda konstrukcijas un jumta seguma izbūve, savienojumu izbūve: sanitārā un lietus ūdens kanalizācija, ūdens apgāde, telpu aprīkojums, tostarp mēbeles, datori 2/ Sporta infrastruktūras būvniecība, tostarp: iekšējās un ārējās apdares darbu veikšana, sanitāro iekārtu un aprīkojuma montāža, tostarp, bet ne tikai: : wod-kan, c.o. ar siltumsūkņiem, mehānisko ventilāciju, lietus tilpni ar aiztures tvertni, hidrantu sistēmu, gaisa kondicionēšanu, elektrisko un teletehnisko iekārtu un ierīču montāžu, tostarp: fotoelementu paneļi ar enerģijas uzkrāšanu, -biļešu kasu un depozītu izbūve, -ceļu darbu izpilde, -tehniskās infrastruktūras izpilde, -zemes attīstība, tostarp: žogs, zaļš Līguma priekšmeta pamatparametri: A/ Tribūns: būvniecības platība: 1 548.14 m2 - izmantojamā platība: 1466,81 m2 tilpība: 9 198 m3 - stāvu skaits: mainīgs no 1 līdz -sēdvietu skaitam stāvvietā: 2 014 B/ Skaidras naudas un noguldījumu biroju ēka: būvniecības platība: 40,77 m2 - izmantojamā platība: 28,53 m2 tilpība: 122 m3 - stāvu skaits: Līguma priekšmets ietver arī vienošanās panākšanu, visu viedokļu un lēmumu iegūšanu un visu nepieciešamo darbu veikšanu, kas ļauj izmantot objektu, tostarp atļaujas saņemšanu Līgumslēdzējam izmantot objektu Līgumslēdzējas iestādes vārdā. Detalizēts būvdarbu apjoms, uz ko attiecas līgums, ir norādīts projekta dokumentācijā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330972
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330972
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/09/2026 12:30
Piešķiršanas metode
Okres udzielonej gwarancji
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.