Publications Office of the EU
GRIÑÓN STAGE filmu apstrādes un uzlabošanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

GRIÑÓN STAGE filmu apstrādes un uzlabošanas darbi

  • Publicēts
    06/04/2022
  • Termiņš
    14/06/2022
  • Piešķirts
    30/06/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Izpildes vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45240000 Ūdens projektu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
208/2019
Apraksts

Projekta "GRIÑÓN STAGE apstrādes darbi un uzlabojumi" īstenošana

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Pilsēta: MADRID
NUTS kods ES30
Valsts: ESP
Galvenā adrese: www.canaldeisabelsegunda.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Pasta adrese:
Pilsēta: MADRID
Pasta indekss:
Valsts: ESP

Oficiālais nosaukums: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: MADRID
Pasta indekss:
Valsts: ESP

Oficiālais nosaukums: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Pasta adrese:
Pilsēta: Santiago de Compostela
Pasta indekss:
Valsts: ESP

Oficiālais nosaukums: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.