Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi

  • Publicēts
    07/10/2020
  • Termiņš
    10/11/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/11/2020
  • Piešķirts
    14/04/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Polskie Koleje Państwowe S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: PL63 Pomorskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
133,650.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
54,873.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
KFZ/2020/WNP-011783
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi inżyniera kontraktu pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach realizacji Zadania Inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Szymankowo”.
Uwaga: ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości tekstu w ogłoszeniu, szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ, która wraz z załącznikami zamieszczona została na Platformie Zakupowej pod adresem:https://pkp.eb2b.com.pl.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://pkp.eb2b.com.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/11/2020 12:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
133,650.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
54,873.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kabis Consulting Konrad Piesyk
Pasta adrese: ul. Wały Dwernickiego 117/121, lok. P211
Pilsēta: Częstochowa
Pasta indekss: 42-202
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.