Publications Office of the EU
Grieķija-Atēnas: Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Atēnas: Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    21/11/2019
  • Termiņš
    23/12/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/01/2020
  • Piešķirts
    14/04/2020
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Οργανισμός Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (Ο.Α.Σ.Α.) Α.Ε.
Izpildes vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72220000 Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
450,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
270,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
9/2019
Apraksts

Ο Οργανισμός Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (Ο.Α.Σ.Α.) είναι αρμόδιος για τη λειτουργία του αυτόματου συστήματος συλλογής κομίστρου.
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η τεχνική υποστήριξη λειτουργίας, για το αυτόματο σύστημα συλλογής κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.), σε θέματα εμπορικής πολιτικής και παρακολούθησης υλοποίησης τής σύμβασης, με τη χρήση ειδικών εργαλείων και την αξιοποίηση εξειδικευμένων μεθόδων.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Οργανισμός Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (Ο.Α.Σ.Α.) Α.Ε.
Pasta adrese: Μετσόβου 15
Pilsēta: Αθήνα
NUTS kods EL303
Pasta indekss: 106 82
Valsts: GRC
Kontaktpersona: Τμήμα Προμηθειών - Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών
Galvenā adrese: www.oasa.gr
Elektroniski:
www.promitheus.gov.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/01/2020 13:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
450,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
270,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Invision Α.Ε.
Pasta adrese:
Pilsēta: Αθήνα
Pasta indekss:
Valsts: GRC
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.