Publications Office of the EU
Nīderlande-Veendam: Niršanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Veendam: Niršanas pakalpojumi

  • Publicēts
    13/06/2015
  • Termiņš
    20/07/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/07/2015
  • Piešķirts
    19/08/2015
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Waterschap Hunze en Aa's
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98363000 Niršanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
800,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
WHA2015-12
Apraksts

Deze Europese aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met 1 leverancier om te voorzien in de regelmatige behoefte aan de uitvoering van duikwerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op duikwerkzaamheden in waterzuiveringsinstallaties en oppervlaktewater.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/07/2015 10:10
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
800,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Harm Bonsink Duik- en Reparatiebedrijf
Pasta adrese: Groot Lageland 39
Pilsēta: Zwartsluis
Pasta indekss: 8064 AM
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.