Publications Office of the EU
D-Schweinfurt: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Schweinfurt: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi

  • Publicēts
    19/07/2011
  • Termiņš
    07/09/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/09/2011
  • Piešķirts
    12/10/2011
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: DE262 Schweinfurt, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,242,138.10 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
LV-Nr. 24/2011
Apraksts

Für die einzelnen Betriebstage (Montag bis Sonntag) werden unterschiedliche Lose definiert. Angaben über den Losinhalt entnehmen Sie dem Anhang B "Informationen über Lose". Betriebsleistungen am Wochenende können nur an Anbieter vergeben werden, die auch montags bis freitags Betriebsleistungen für die Stadtwerke Schweinfurt GmbH erbringen. Änderungen des Leistungsumfanges bis zu +/- 5 % je Los sind zulässig.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/09/2011 10:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.