Publications Office of the EU
2027_FB5_Sondersysteme - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2027_FB5_Sondersysteme

  • Publicēts
    11/06/2026
  • Termiņš
    10/07/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/07/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Forst Baden-Württemberg AöR - Betriebsleitung
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,758,201.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
35
Piedāvājuma atsauces numurs
2027_FB5_Seilkran- und Sondersysteme für ForstBW
Apraksts

Holzerntemaßnahmen mit Seilkran/- Sondersystemen für ForstBW

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXR6YD0Y46X
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXR6YD0Y46X
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/07/2026 10:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.