Publications Office of the EU
Konsultāciju pakalpojumi, telpu plānošana un iegāde, Saragosas pilsētas reklāmas un komunikācijas darbību uzraudzība un novērtēšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Konsultāciju pakalpojumi, telpu plānošana un iegāde, Saragosas pilsētas reklāmas un komunikācijas darbību uzraudzība un novērtēšana

  • Publicēts
    16/04/2025
  • Termiņš
    14/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/09/2025
  • Piešķirts
    30/12/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gobierno de Zaragoza
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79341200 Reklāmas pārvaldības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,636,363.63 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
0071604-24
Apraksts

Konsultāciju pakalpojumi, telpu plānošana un iegāde, Saragosas pilsētas reklāmas un komunikācijas darbību uzraudzība un novērtēšana

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
required
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/09/2025 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 36
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 8
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 1
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 17
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 8
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 12
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Paredzamā vērtība
1,636,363.63 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: LAS MATAS
Pasta indekss: 28290
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.