Publications Office of the EU
Polija-Vroclava: Farmācijas izstrādājumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Vroclava: Farmācijas izstrādājumi

  • Publicēts
    28/10/2019
  • Termiņš
    28/11/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/11/2019
  • Piešķirts
    19/12/2019
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Izpildes vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,350,852.22 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,160,203.66 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
8
Piedāvājuma atsauces numurs
USK/DZP/PN-379/2019
Apraksts

Dostawa leków z programów lekowych – 8 zadań.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Pasta adrese: ul. Borowska 213
Pilsēta: Wrocław
NUTS kods PL514
Pasta indekss: 50-556
Valsts: POL
Kontaktpersona: Anna Śmirska
Galvenā adrese: www.usk.wroc.pl
Elektroniski:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/11/2019 13:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.