Publications Office of the EU
Rumānija-Iași: Skābeklis - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Iași: Skābeklis

  • Publicēts
    23/11/2022
  • Termiņš
    27/12/2022
  • Piešķirts
    16/10/2023
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Izpildes vieta
NUTS code: RO213 Iaşi
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO213 Iaşi
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24111900 Skābeklis
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
11,463,828.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
11,979,336.00 RON
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
4701312_2022_PAAPD1376827
Apraksts

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Nacionālais reģistrācijas numurs: 4701312
Pasta adrese: Strada: bld Independentei, nr. 1
Pilsēta: Iasi
NUTS kods RO213
Valsts: ROU
Kontaktpersona: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Galvenā adrese: https://www.spitalspiridon.ro/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.