Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Londona: Veselības un sociālie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Apvienotā Karaliste-Londona: Veselības un sociālie pakalpojumi

  • Publicēts
    01/10/2016
  • Termiņš
    04/11/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/11/2016
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Newham Clinical Commissioning Group
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKI4 Inner London - East
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
340,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

The aim of Newham Clinical Commissioning Group's patient and public engagement service is to enable the CCG to move beyond engagement. We are seeking a provider with expertise in community engagement to support the CCG to build meaningful and effective engagement platforms through which it engages patients, the third sector and the traditionally ignored. These platforms should function to enable the CCG to put patients and the public at the centre of how local NHS services are designed, commissioned and monitored.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Newham Clinical Commissioning Group
Pasta adrese: 4th Floor, Unex Tower, 5 Station Street
Pilsēta: London
NUTS kods UKI12
Pasta indekss: E15 1DA
Valsts: GBR
Kontaktpersona: Stephen Doel
Galvenā adrese: http://www.newhamccg.nhs.uk/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/11/2016 12:00
CPV kods
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
340,000.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.