Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Publicēts
    27/03/2025
  • Termiņš
    05/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/05/2025
  • Piešķirts
    13/06/2025
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Apraksts

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.evergabe-online.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
http://www.evergabe-online.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/05/2025 08:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.