Publications Office of the EU
Francija-La Bouëxière: Arhitektūras un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Bouëxière: Arhitektūras un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    31/10/2019
  • Termiņš
    27/11/2019
  • Piešķirts
    17/02/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mairie de La Bouëxière
Izpildes vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71200000 Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,720.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Lot 1
Apraksts

Maîtrise d'œuvre pour la création d'un pôle sportif.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mairie de La Bouëxière
Pilsēta: La Bouëxière
NUTS kods FRH03
Valsts: FRA
Galvenā adrese: https://www.mairie-labouexiere.fr/
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Other
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
6,720.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: 11 04
Pasta adrese: 8, bis rue de Mayence
Pilsēta: Nantes
Pasta indekss: 44000
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.