Publications Office of the EU
Zviedrija-Söderhamn: Viesnīcu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Söderhamn: Viesnīcu pakalpojumi

  • Publicēts
    20/03/2018
  • Termiņš
    18/04/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/04/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Inköp Gävleborg
Izpildes vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55100000 Viesnīcu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
7391
Apraksts

Gävle kommun upphandlar hotell till U23EM 2019.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Inköp Gävleborg
Nacionālais reģistrācijas numurs: 222000-2311
Pasta adrese: Kommunalförbundet Inköp Gävleborg Köpmannen 7
Pilsēta: Söderhamn
NUTS kods SE313
Pasta indekss: 826 80
Valsts: SWE
Kontaktpersona: Ann-Charlotte Jonsson
Galvenā adrese: http://www.inkopgavleborg.se/
Elektroniski:
https://www.kommersannons.se/inkopgavleborg/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=13595
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/04/2018 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
8,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.