Publications Office of the EU
F-Sarcelles: Sistēmu uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Sarcelles: Sistēmu uzturēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    16/03/2011
  • Termiņš
    23/05/2011
  • Piešķirts
    16/08/2011
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50324100 Sistēmu uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
224,005.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
PA-MAINT. SYS INCENDIE 2
Apraksts

Le présent marché comprend une partie maintenance préventive à prix forfaitaire ainsi qu'une partie maintenance corrective et travaux neufs, à prix unitaires (bons de commande).
La partie à bons de commande (selon BPU) concerne la maintenance corrective et les travaux neufs. Les prix sont des prix unitaires. Les montants minimum et maximum sont les suivants: 55 000 EUR HT minimum et 200 000 EUR HT maximum.
Le présent marché est passé pour une durée d'un an, renouvelable 3 fois une année supplémentaire par reconduction expresse, sans que la durée totale du marché ne puisse excéder 4 ans.
Les candidats doivent obligatoirement procéder à une visite sur site. Les candidats contacteront le secrétariat de la direction bâtiments au +33 134382025 afin de prévoir la date de ces visites.
Les dernières visites auront lieu jusqu'à 2 jours ouvrés avant la date de remise des offres.
À l'issue des visites, un certificat de visite sera délivré.
L'original de cette attestation sera demandé dans la remise de l'offre.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
224,005.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.