Publications Office of the EU
Latvija-Rīga: Dzesēšanas ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Latvija-Rīga: Dzesēšanas ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    17/05/2018
  • Termiņš
    20/06/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/06/2018
  • Piešķirts
    02/08/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
VAS "Valsts nekustamie īpašumi"
Izpildes vieta
NUTS code: LV003 Kurzeme
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50730000 Dzesēšanas ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
280,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
300,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
VNĪ 2018/4/4-1/AK-2
Apraksts

Ventilācijas sistēmu, kondicionēšanas un aukstuma iekārtu tehniskā apkope un remonts.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: VAS "Valsts nekustamie īpašumi"
Nacionālais reģistrācijas numurs: 40003294758
Pasta adrese: Vaļņu iela 28
Pilsēta: Rīga
NUTS kods LV00
Pasta indekss: LV-1980
Valsts: LVA
Kontaktpersona: Harijs Eglītis
Galvenā adrese: http://www.vni.lv/
Elektroniski:
https://www.eis.gov.lv/EIS/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/06/2018 16:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.