Publications Office of the EU
Jaunu un/vai atkārtoti izmantotu (atkārtotas izmantošanas) fiksētu, pārnēsājamu, hibrīda un darbstaciju IT darbstaciju, opciju un saistīto pakalpojumu piegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Jaunu un/vai atkārtoti izmantotu (atkārtotas izmantošanas) fiksētu, pārnēsājamu, hibrīda un darbstaciju IT darbstaciju, opciju un saistīto pakalpojumu piegāde

  • Piešķirts
    27/02/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
VILLE DE PARIS
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30230000 Datoru iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
47,800,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Jaunu un/vai atkārtoti izmantotu (atkārtotas izmantošanas) fiksētu, pārnēsājamu, hibrīda un darbstaciju IT darbstaciju, opciju un saistīto pakalpojumu piegāde

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: le prix (60%)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 25
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
47,800,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: INMAC WSTORE SAS
Pasta adrese:
Pilsēta: Roissy en France
Pasta indekss: 95921
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.