Publications Office of the EU
Polija-Gdaņska: Autoparka vadības, remonta un apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Gdaņska: Autoparka vadības, remonta un apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    10/04/2020
  • Termiņš
    14/05/2020
  • Piešķirts
    08/02/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL634 Gdański
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50111000 Autoparka vadības, remonta un apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
129,485,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
OMGGS/DK/01/2020
Apraksts

W dniu 08.02.2022 r. Zamawiający i Wykonawca zawarli Umowę, dotyczącą realizacji zamówienia publicznego pn. „Uruchomienie, zarządzanie i eksploatacja Systemu Roweru Metropolitalnego”. Umowa została zawarta na skutek postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.01.2004 r. - Prawo zamówień publicznych, wszczętego w dniu 10.04.2020 r. (postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Uruchomienie, zarządzanie i eksploatacja Systemu Roweru Metropolitalnego”, nr OMGGS/DK/01/2020; dalej: „Postępowanie”). W związku z powyższym, stosownie do art. 91 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11.09.2019 r. - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo zamówień publicznych, do Umowy znajdują zastosowanie przepisy ww. ustawy Pzp. Zgodnie z § 2 ust. 1 i 2 Umowy (a także pkt. 21 Opisu Przedmiotu Zamówienia, dalej: „OPZ”) następująco określone zostały terminy realizacji przedmiotu Umowy:
a) „Umowa obowiązuje od dnia zawarcia przez okres 90 miesięcy” (§ 2 ust. 1 Umowy);
b) „Przedmiot Umowy wykonywany będzie w czterech etapach:
a) Etap I - w terminie do 14 miesięcy od dnia zawarcia Umowy nastąpi wewnętrzny rozruch systemu rozumiany jako udostępnienie Zamawiającemu 100 rowerów do testów przeprowadzanych przez wskazanych przez Zamawiającego testerów. W ramach rozruchu wewnętrznego testom podlegać będzie działanie: Systemu
Informatycznego do obsługi wypożyczeń, Systemu Informatycznego do nadzoru i raportowania, Aplikacji, Rowerów standardowych oraz Rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Wewnętrzny rozruch testowy będzie trwał minimum 10 dni, ale nie dłużej niż 21 dni. Celem tego Etapu jest potwierdzenie należytego
funkcjonowania SRM MEVO w zakresie wskazanych 100 rowerów. Zamawiający uzna Etap I za zakończony, gdy SRM MEVO, w określonym zakresie, funkcjonować będzie w sposób należyty i nieprzerwany przez okres minimum 48 godzin. Podczas Etapu I Zamawiający ma prawo zgłaszać uwagi i zastrzeżenia do SRM MEVO. Potwierdzeniem zakończenia Etapu I będzie podpisanie przez Strony protokołu zakończenia Etapu I.
b) Etap II - po zakończeniu Etapu I, w terminie do 7 dni, nastąpi zewnętrzny rozruch systemu na min. 50% całej floty rowerów, w ramach którego Wykonawca umożliwi rejestrację i korzystanie z SRM MEVO min. 80 tys. Klientów. Zamawiający zastrzega sobie prawo do określenia grupy użytkowników, którzy mogą brać udział
w rozruchu testowym. Etap II będzie trwał minimum 21 dni. Zamawiający uzna Etap II za zakończony, gdy SRM MEVO, w określonym zakresie, funkcjonować będzie w sposób należyty i nieprzerwany przez okres minimum 14 dni. Podczas Etapu II Zamawiający ma prawo zgłaszać uwagi i zastrzeżenia do SRM MEVO.
Potwierdzeniem zakończenia Etapu II będzie podpisanie przez Strony protokołu zakończenia Etapu II.
c) Etap III - w terminie do 17 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, jednak nie wcześniej niż po zakończeniu Etapu II Wykonawca uruchomi całość SRM MEVO. Zamawiający uzna Etap III za wdrożony, gdy SRM MEVO funkcjonować będzie w sposób należyty i nieprzerwany przez okres minimum 7 dni oraz zweryfikowane i
potwierdzone zostanie zapewnienie wymaganej i zadeklarowanej przez Wykonawcę liczby elementów SRM MEVO, w tym w szczególności rowerów i stacji. Podczas wdrożenia Etapu III Zamawiający ma prawo zgłaszać uwagi i zastrzeżenia do SRM MEVO. Potwierdzeniem wdrożenia Etapu III będzie podpisany przez Strony
protokół.
d) Etap IV - zwany etapem integracji systemu SRM MEVO z systemem FALA, który zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od momentu działania obu systemów równolegle i jednocześnie. Przewidywanym jest, że system FALA rozpocznie swoje funkcjonowanie od kwietnia 2023 r., nie później jednak niż od końca czerwca
2023 r. W okresie od daty sporządzenia protokołu wdrożenia Etapu III, do dnia wygaśnięcia Umowy, Wykonawca obowiązany jest realizować czynności zarządzania i kompleksowej eksploatacji SRM MEVO, zgodnie z warunkami Umowy, SIWZ i Koncepcją funkcjonowania

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk–Gdynia–Sopot
Nacionālais reģistrācijas numurs: PL 583 31 51 748
Pasta adrese: ul. Długi Targ 39/40
Pilsēta: Gdańsk
NUTS kods PL634
Pasta indekss: 80-830
Valsts: POL
Kontaktpersona: Małgorzata Stupakowska
Galvenā adrese: www.metropoliagdansk.pl
Elektroniski:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
129,485,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: City Bike Global SA
Pasta adrese:
Pilsēta: Barcelona
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.