Publications Office of the EU
Latvija-Ludza: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Latvija-Ludza: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

  • Publicēts
    05/09/2015
  • Termiņš
    26/10/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/10/2015
  • Piešķirts
    27/10/2015
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ludzas novada pašvaldība
Izpildes vieta
NUTS code: LV005 Latgale
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
51,836.64 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
LNP 2015/68
Apraksts

Piena produktu piegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām pilsētā.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/10/2015 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
51,836.64 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: A/S “Latgales piens”
Pasta adrese: Muitas iela 3-p
Pilsēta: Daugavpils
Pasta indekss: 5403
Valsts: LVA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.