Publications Office of the EU
Apbūves tiesību iegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Apbūves tiesību iegāde

  • Piešķirts
    22/04/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
70123200 Neapdzīvojama nekustamā īpašuma pārdošana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
56,410.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
381056
Apraksts

Apbūves tiesību iegāde

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Покупка право на строеж за изграждане на помещение за енергиен обект - вграден трафопост
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
56,410.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ЛИДЕР ИНВЕСТМЪНТ - 2016 ООД
Pasta adrese:
Pilsēta: с. Рогош
Pasta indekss:
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.