Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Piešķirts
    13/02/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
360,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2024M034
Apraksts

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Valeur technique
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Prix
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Qualité gustative et visuelle
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
360,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Pasta adrese:
Pilsēta: Epinay sur Orge
Pasta indekss: 91360
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.