Publications Office of the EU
P-Covilhã: Būvlaukuma iekārtošanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Covilhã: Būvlaukuma iekārtošanas darbi

  • Piešķirts
    13/11/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
540,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
499,644.38 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CP nº 3/2012 -Empreitada de Arranjos Exteriores do Edificio UBIMedical
Apraksts

Empreitada de arranjos exteriores do Edificio UBIMedical.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
540,000.00
Līguma galīgā vērtība
499,644.38 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Consórcio: Constrope SA e Gigabeira SA
Pasta adrese: Quinta da Chandeirinha
Pilsēta: Belmonte
Pasta indekss: 6250-909
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.