Publications Office of the EU
Mežu apsaimniekošana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Mežu apsaimniekošana

  • Publicēts
    17/10/2025
  • Termiņš
    23/10/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/10/2025
  • Piešķirts
    01/01/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mölndals stad
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77231300 Meža pārvaldes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
16,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
KS 596/2025
Apraksts

Uzdevums ietver apsaimniekošanu, plānošanu un konsultācijas, un ir atbildīgs par pasākumu īstenošanu Mölndal pilsētas meža saimniecībām. Piegādātājs apsaimnieko pilsētas meža zemi saskaņā ar ilgtspējīgiem principiem un ilgtermiņa mērķiem bioloģiskās daudzveidības, sociālo vērtību un āra aktivitāšu jomā. Administrāciju veic, apspriežoties ar pašvaldību. Komisija arī izstrādā jaunu meža apsaimniekošanas plānu. Mölndal pilsētai pašlaik pieder aptuveni 3300 ha meža. Ievēlētais meža apsaimniekotājs ir atbildīgs par Mölndal pilsētas meža īpašumu apsaimniekošanu saskaņā ar stratēģisko virzienu, kas noteikts “Mölndal pilsētas meža īpašumu stratēģijā”. Stratēģija virzīs pilsētas mežu apsaimniekošanu un attīstību. Meža apsaimniekotājs aktīvi apspriežas ar Mölndal pilsētu, lai nodrošinātu, ka meža apsaimniekošana atbilst pilsētas mērķiem un vadlīnijām. Sk. 2. pielikumu “Stratēģija Mölndal pilsētas meža tiesiskajiem valdījumiem”.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/10/2025 00:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.