Publications Office of the EU
Zviedrija-Söderhamn: Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Söderhamn: Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    08/09/2021
  • Termiņš
    13/10/2021
  • Piešķirts
    01/11/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Söderhamns kommun
Izpildes vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,600,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,191,830.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
11595
Apraksts

Inköpssamverkan Mitt upphandlar på uppdrag för Söderhamns kommun, Faxeholmen AB samt Söderhamn Nära AB/Söderhamn elnät AB ett ramavtal för verkstadstjänster och service av fordon och maskiner under 3,5 ton.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Söderhamns kommun
Nacionālais reģistrācijas numurs: 212000-2353
Pasta adrese: Söderhamns kommun Faxholmsgatan 3
Pilsēta: Söderhamn
NUTS kods SE313
Pasta indekss: 826 80
Valsts: SWE
Kontaktpersona: Katrine Johansson
Galvenā adrese: http://www.soderhamn.se
Elektroniski:
https://www.kommersannons.se/inkopgavleborg/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=22653
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Pircēji
Inköp Gävleborg
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
6,600,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
1,191,830.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Söderhamns Fordonsteknik Kommanditbolag
Pasta adrese: växelgatan 5
Pilsēta: Söderhamn
Pasta indekss: 826 40
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.