-
Publicēts09/04/2016
-
Termiņš03/06/2016
-
Piedāvājumu atvēršana03/06/2016
-
Šodien31/08/2026
Papildpielāgojumi
Grieķija-Florina: Degvielas
Το αντικείμενο της παρούσας προκήρυξης είναι η προμήθεια καυσίμων θέρμανσης- κίνησης, για τις ανάγκες του Δήμου Φλώρινας καθώς και των ΝΠΔΔ του, κατά τις ποσότητες ανά είδος.
Για το Πετρέλαιο κίνησης (diesel) είναι 320 000 l, για το Πετρέλαιο θέρμανσης (heating oil) είναι 1 908 000 l και για τη Βενζίνη αμόλυβδη είναι 94 500 l.
Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.