Publications Office of the EU
Rozbudowa infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy ekonomicznej w Zadąbrowiu - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Rozbudowa infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy ekonomicznej w Zadąbrowiu

  • Publicēts
    23/08/2024
  • Termiņš
    02/09/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/09/2024
  • Piešķirts
    13/06/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gmina Orły
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL822 Przemyski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45210000 Ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
42,902,000.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

W ramach zadania zostały wyodrębnione następujące podzadania: 1) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów oraz przebudowa oczyszczalni ścieków, 1a) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów, 1b) przebudowa oczyszczalni ścieków wraz z rozruchem technologicznym oraz wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów na użytkowanie, 2) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów oraz uzbrojenie terenu w sieć wodociągową i kanalizacji sanitarnej dla Strefy Inwestycyjnej w m. Zadąbrowie, 2a) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów, 2b) uzbrojenie terenu w siec wodociągową i kanalizacji sanitarnej dla Strefy Inwestycyjnej w m. Zadąbrowie wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów (jeśli są konieczne), 3) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów oraz budowa dróg. 3a) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów, 3b) budowa dróg wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów (jeśli są konieczne).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminaorly
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://platformazakupowa.pl/pn/gminaorly
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/09/2024 10:15
Izpildes vieta
CPV kods
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Ofertom zostaną przyznane punkty proporcjonalnie, wg wzoru: PC=[CN/CR x 60%] x 100 PC – liczba punktów badanej oferty dla kryterium ceny brutto zamówienia CN – najniższa oferowana cena brutto zamówienia CR – cena brutto zamówienia oferty rozpatrywanej.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Kryterium (okres gwarancji/rękojmi) gdzie okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji). Okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia, w tym m.in.: wykonane roboty budowalne, wbudowane materiały/wyroby budowalne. Oferta może otrzymać maksymalnie 20 pkt (1 % = 1 pkt) w zakresie kryterium warunki gwarancji. Złożenie oferty jest jednoznaczne z przyjęciem przez wykonawcę przynajmniej minimalnego okresu gwarancji równego 36 miesięcy od daty odbioru przedmiotu umowy. Zaoferowanie rękojmi i gwarancji na okres krótszy niż 36 miesięcy skutkowało będzie odrzuceniem oferty. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie 36 miesięcy otrzyma 0 pkt. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie od 37 do 43 miesięcy otrzyma 5 pkt. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie od 44 do 51 miesięcy otrzyma 10 pkt. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie od 52 do 59 miesięcy otrzyma 15 pkt. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie od 60 i więcej miesięcy otrzyma 20 pkt. Zamawiający przyzna punkty za termin gwarancji nie krótszy niż 36 miesiące i nie dłuższy niż 60 miesięcy. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę okresu gwarancji krótszego niż 36 miesiące jego oferta zostanie odrzucona. W przypadku zaoferowania terminu dłuższego niż 60 miesięcy Zamawiający do porównania przyjmie termin 60 miesięcy, natomiast Wykonawca będzie związany terminem zaoferowanym w ofercie. Okres rękojmi i gwarancji będzie liczony od daty odbioru robót budowalnych. W przypadku braku zaoferowania okresu gwarancji i rękojmi Zamawiający uzna, ze Wykonawca oferuje 36 miesięczny okres.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Kryterium skrócenie okresu realizacji dla opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów dla przebudowy oczyszczalni ścieków Ofertom zostaną przyznane punkty proporcjonalnie, wg wzoru: Ofertom zostaną przyznane punkty proporcjonalnie, wg wzoru: PD=[CN/CR x 20%] x 100 PD – liczba punktów badanej oferty dla kryterium skrócenie okresu realizacji dla opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosownych decyzji odpowiednich organów dla przebudowy oczyszczalni ścieków CN – najkrótszy oferowany termin realizacji CR – termin oferty rozpatrywanej.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
42,902,000.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Inżynieria Rzeszów S.A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Rzeszów
Pasta indekss: 35-082
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.