Publications Office of the EU
Atklāta procedūra Nacionālā Kino muzeja jaunās personalizētās arhīvu pārvaldības sistēmas projektēšanas, izstrādes un atbalsta pakalpojuma piešķiršanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atklāta procedūra Nacionālā Kino muzeja jaunās personalizētās arhīvu pārvaldības sistēmas projektēšanas, izstrādes un atbalsta pakalpojuma piešķiršanai

  • Piešķirts
    22/05/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITC11 Torino
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
462,450.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Apraksts

Atklāta procedūra

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Offerta economicamente più vantaggiosa
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 70
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Offerta economicamente più vantaggiosa
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
462,450.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: 3x1010 s.r.l.
Pasta adrese:
Pilsēta: Torino
Pasta indekss: 10128
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.