Publications Office of the EU
Čehija-Brno: Hemostatiskie līdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Brno: Hemostatiskie līdzekļi

  • Publicēts
    29/09/2023
  • Termiņš
    27/10/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/10/2023
  • Piešķirts
    06/12/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice Brno
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33621200 Hemostatiskie līdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
59,649,830.30 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
23/23
Apraksts

Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Fakultní nemocnice Brno
Nacionālais reģistrācijas numurs: 65269705
Pasta adrese: Jihlavská 340
Pilsēta: Brno
NUTS kods CZ064
Pasta indekss: 62500
Valsts: CZE
Kontaktpersona: VERONIKA HAVELKOVÁ
Galvenā adrese: https://www.fnbrno.cz/
Elektroniski:
https://ezak.fnbrno.cz/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/10/2023 10:00
Pircēji
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
59,649,830.30 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PHARMOS, a.s.
Pasta adrese: Těšínská 1349/296
Pilsēta: Ostrava - Radvanice
Pasta indekss: 71600
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.