Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Publicēts
    20/03/2025
  • Termiņš
    11/04/2025
  • Piešķirts
    10/06/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71351810 Topogrāfiskie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
60,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2025-002
Apraksts

Levés topographiques aéroportés

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://urlr.me/MmsDYx
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://urlr.me/MmsDYx
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Prix des prestations forfaitaires
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Qualité de la méthodologie proposée
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Paredzamā vērtība
60,000.00
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SINTEGRA selas
Pasta adrese:
Pilsēta: MEYLAN
Pasta indekss: 38241
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.