Publications Office of the EU
2023/0491 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS] - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

2023/0491 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]

  • Piešķirts
    24/06/2026
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Unidade Local de Saúde Santa Maria, E.P.E.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
146,166.28 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
261Y000107 - I1006 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]
Apraksts

IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Preço
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
146,166.28 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: BRISTOL MYERS SQUIBB FARM.PORT, SA
Pasta adrese:
Pilsēta: RIO DE MOURO
Pasta indekss: 2635-154
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.