Publications Office of the EU
Čehija-Brno: Farmācijas izstrādājumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Brno: Farmācijas izstrādājumi

  • Publicēts
    27/10/2023
  • Termiņš
    27/11/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/11/2023
  • Piešķirts
    14/12/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice Brno
Izpildes vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
5,813,612.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
159/23
Apraksts

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ezak.fnbrno.cz
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/11/2023 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
5,813,612.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sanofi s.r.o.
Pasta adrese: Generála Píky 430/26
Pilsēta: Praha - Dejvice
Pasta indekss: 16000
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.