Publications Office of the EU
Spānija-Tarazona: Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Tarazona: Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    04/05/2021
  • Atcelts
    11/05/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/06/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Izpildes vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90511100 Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,620,190.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
122/2021
Apraksts

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Nacionālais reģistrācijas numurs: P5000029H
Pasta adrese: Plaza Carmen Viejo, 14
Pilsēta: Tarazona
NUTS kods ES243
Pasta indekss: 50500
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/06/2021 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,620,190.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.