Publications Office of the EU
Darbu iepirkums, ko veic galvenais darbuzņēmējs - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Darbu iepirkums, ko veic galvenais darbuzņēmējs

  • Publicēts
    16/10/2024
  • Termiņš
    15/11/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Rødovre Almennyttige Boligselskab V/ DAB
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
121,000,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Šis uzaicinājums iesniegt piedāvājumus attiecas uz DE-Rækkehuse renovāciju un pārveidošanu Rødovre Almennyttige Boligselskab vajadzībām kā galveno līgumu saistībā ar ģenerālplāna īstenošanu Carlsro.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.build.dalux.com/client/da-dk/public/tender/TID-35530
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
www.build.dalux.com/client/da-dk/public/tender/TID-35530
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
121,000,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.