Publications Office of the EU
E-Sansebastiāna: Fotokopēšanas un ofseta drukas iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

E-Sansebastiāna: Fotokopēšanas un ofseta drukas iekārtas

  • Publicēts
    24/07/2012
  • Termiņš
    17/09/2012
  • Piešķirts
    28/11/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Diputación Foral de Gipuzkoa. Central de Contratación Foral
Izpildes vieta
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30120000 Fotokopēšanas un ofseta drukas iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,692,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
13,175.16 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
X12008
Apraksts

Suministro y mantenimiento de equipos multifunción a entidades locales, los entes dependientes de ellas, así como las entidades del sector público foral del Territorio Histórico de Gipuzkoa que se hayan adherido al expediente tramitado por la Central de Contratación Foral de Gipuzkoa.
Se trata de un contrato mixto, en donde además de la adquisión de equipos, engloba el arrendamiento y el servicio de mantenimiento de los equipos por 5 años.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,692,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
13,175.16 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sistemas de Oficina de Gipuzkoa, S.L.
Pasta adrese: Paseo de Berio, 11
Pilsēta: San Sebastián
Pasta indekss: 20018
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.