Publications Office of the EU
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 z Z/I Julków i z Z/I Gotartów /2024 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 z Z/I Julków i z Z/I Gotartów /2024

  • Publicēts
    29/05/2024
  • Termiņš
    03/07/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/07/2024
  • Piešķirts
    16/08/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
"EKO-REGION" sp. z o. o.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL712 Łódzki
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,540,500.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 z Z/I Julków i z Z/I Gotartów /2024
Apraksts

1. Przedmiotem umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99. 2. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania to 3 900 Mg, do końca trwania umowy. 3. Odpady będące przedmiotem umowy zostaną odebrane a następnie zagospodarowane na terenie zakładów wskazanych przez Wykonawcę w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Odpady wytworzone są w wyniku prowadzenia procesu stabilizacji tlenowej metodą D8 z odpadów ulegających biodegradacji innych niż frakcja wydzielona ze zmieszanych odpadów komunalnych na terenie instalacji zarządzanej przez ”EKO-REGION” sp. z o.o., tj.: w Zakładzie/Instalacji (dalej: Z/I) w Julkowie, gm. Skierniewice oraz Z/I Gotartów, gm. Kluczbork. 5. W ramach przedmiotu umowy zakłada się szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania z podziałem na następujące zadania: - zadanie nr 1: Zakład/Instalacji Julków, gm. Skierniewice - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 500 Mg, - zadanie nr 2: Zakład/Instalacji Julków, gm. Skierniewice - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 500 Mg, - zadanie nr 3: Zakład/Instalacji Gotartów, gm. Kluczbork - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 900 Mg. 6. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Z/I w Julkowie, gm. Skierniewice oraz Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork. 7. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w ust. 5 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do odbioru w okresie trwania umowy. 8. Do wykonania usługi będącej przedmiotem zamówienia Wykonawca użyje środków transportu na swój koszt. 9. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. 10. Wykonawca zapewni nadzór nad czynnościami załadunkowymi oraz zobowiązany jest zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Wykonawca zobowiązuje się do transportu odpadów do miejsca docelowego nie powodując zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przekroczenia dopuszczalnej masy pojazdów lub przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi. 11. Wagi zainstalowane w Z/I zarządzanych przez Zamawiającego posiadają aktualne Świadectwo Legalizacji. 12. Odbiór odpadów odbywać się będzie na podstawie zgłoszenia odbioru wysłanego przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza realizację zgłoszeń poprzez e-mail, fax bądź telefonicznie. Awizacja odbioru powinna zawierać informacje dotyczące docelowej instalacji, do której trafią odpady, nr Miejsca Prowadzenia Działalności (MPD), nazwę, nr BDO i dane podmiotu transportującego, orientacyjną datę odbioru, nr rejestracyjny pojazdu oraz imię i nazwisko kierowcy lub ewentualnie inne dane, konieczne do prawidłowego prowadzenia ewidencji odpadów, w tym wystawiania i potwierdzania Kart Przekazania Odpadów w systemie BDO. 13. Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia Zamawiającemu kopii decyzji, udzielającej zezwolenia na przetwarzanie odpadów (dotyczy, decyzji która została zmieniona w trakcie trwania umowy) niezwłocznie po jej otrzymaniu nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania zmienionej decyzji. Dotyczy to również decyzji ewentualnych podwykonawców. 14. W przypadku utraty przez Wykonawcę niezbędnych dla prowadzenia działalności gospodarczej zezwoleń, pozwoleń, koncesji lub innych decyzji administracyjnych, niezwłocznie powiadomi on Zamawiającego, który w takiej sytuacji ma prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. 15. Odpady 19 05 99 przeznaczone do dalszego zagospodarowania wytworzone są z selektywnie zebranych odpadów biodegradowalnych, innych niż niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, tj. skratki, zanieczyszczony papier czy popiół. 16. Usługa będzie świadczona zgodnie z nw. przepisami: a. ustawa z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach; b. ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo Ochrony Środowiska; c. ustawa z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; d. oraz innych ustaw i przepisów mających zastosowanie do przedmiotu zamówienia.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/eko-region
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://platformazakupowa.pl/pn/eko-region
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/07/2024 10:15
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.