Publications Office of the EU
Spānija-Kaseresa: Administratīvie attīstības projektu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Spānija-Kaseresa: Administratīvie attīstības projektu pakalpojumi

  • Publicēts
    21/07/2018
  • Termiņš
    22/08/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/09/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Excelentísimo Ayuntamiento de Cáceres
Izpildes vieta
NUTS code: ES432 Cáceres
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES432 Cáceres
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75112100 Administratīvie attīstības projektu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
314,836.36 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servicio de asistencia técnica de apoyo a la gestión y comunicación de la estrategia de desarrollo urbano sostenible integrado del municipio de Cáceres, -CreaCeres-, cofinanciado por el FEDER a través del Programa Operativo de Crecimiento Sostenible 2014-2020.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Excelentísimo Ayuntamiento de Cáceres
Pasta adrese: Plaza Mayor, s/n
Pilsēta: Cáceres
NUTS kods ES432
Pasta indekss: 10003
Valsts: ESP
Galvenā adrese: http://www.ayto-caceres.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/09/2018 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
314,836.36 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.