Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Datoru iekārtas un piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Datoru iekārtas un piederumi

  • Publicēts
    27/12/2013
  • Termiņš
    04/02/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/02/2014
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Akademia Obrony Narodowej
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
356,757.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
106/2013
Apraksts

Laptop 7 szt.,
Serwer 1 szt.,
Zestaw komputerowy 35 szt.,
Monitor 75 szt.,
Drukarka sieciowa 5 szt.,
Tablet 10 szt.,
Laptop z oprogramowaniem 1 szt.,
Projektor 4 szt.,
Skaner A3 1 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych - punkt dostępowy 50 szt.,
Zasilacze (injector) 50 szt.,
Spliter 50 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych -konwert światłowodowy 10 szt.,
Dyski twarde 3,5 20 szt.,
Switch 40 szt.,
Zasilacz ATX 40 szt.,
Pamięć pendrive 8GB 60 szt.,
Pamięć pendrive 16GB 20 szt.,
Listwy zasilające 50 szt.,
Kabel UTP 305m 20 szt.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Akademia Obrony Narodowej
Pasta adrese: al. Gen. A. Chruściela 103
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 00-910
Valsts: POL
Kontaktpersona: adres jak na wstępie - Kancelaria Jawna AON – budynek nr 101 pokój 210a (II piętro)
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/02/2014 11:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
356,757.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.