Publications Office of the EU
Ārējo ekspertu atlase Vides programmas 2021.–2027. gadam 5. prioritātes “Gaiss” projekta “Par tīrāku gaisu Lovečas pašvaldībā, aizstājot cietā kurināmā sildītājus ar videi draudzīgām alternatīvām” vispārējai pārvaldībai, ko finansē saskaņā ar procedūru Nr. BG16FFPR002-5.001 “Par tīrāku gaisu!”. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ārējo ekspertu atlase Vides programmas 2021.–2027. gadam 5. prioritātes “Gaiss” projekta “Par tīrāku gaisu Lovečas pašvaldībā, aizstājot cietā kurināmā sildītājus ar videi draudzīgām alternatīvām” vispārējai pārvaldībai, ko finansē saskaņā ar procedūru Nr. BG16FFPR002-5.001 “Par tīrāku gaisu!”.

  • Publicēts
    15/03/2024
  • Atcelts
    03/04/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/04/2024
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Atcelts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ОБЩИНА ЛОВЕЧ
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG315 Ловеч
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79421000 Projektu vadības pakalpojumi, izņemot būvdarbu vadību
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
428,558.33 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
367469
Apraksts

“Darba grupas atlase projekta “Ārējo ekspertu atlase projekta “Par tīrāku gaisu Lovečas pašvaldībā, aizstājot cietā kurināmā sildītājus ar videi draudzīgām alternatīvām” vispārējai pārvaldībai”, ko finansē saskaņā ar Vides programmas 2021.–2027. gadam 5. prioritātes “Gaiss” procedūru Nr. BG16FFPR002-5.001 “Par tīrāku gaisu!”, vispārējai pārvaldībai”. Līgumslēdzējs savas kompetences un pienākumu robežās iesaista ekspertus šādās galvenajās darbībās: līgumu ar ārējiem līgumslēdzējiem īstenošanas koordinēšana, uzraudzība un kontrole • ar projekta īstenošanu saistītās dokumentācijas un sarakstes sagatavošana un koordinēšana; • projekta darbību pārbaude un atjaunināšana, saskaņojot darba grafika izmaiņas ar POS vadošo iestādi 2021.–2027. gadam; • Atbilstīgas revīzijas izsekojamības uzturēšana attiecībā uz visiem veiktajiem maksājumiem • Izdevumu pārbaude, tostarp projekta finansiālā un fiziskā progresa pilnīga uzraudzība un kontrole, lai apstiprinātu izdevumu attiecināmību. • Pirms katra maksājuma 100 % dokumentu pārbaude un projekta aktivitāšu īstenošanas vietas pārbaude, lai apliecinātu maksājumam pieprasīto aktivitāšu īstenošanu. • Maksājuma pieprasījumu sagatavošana, ietverot finanšu un tehnisko ziņojumu PIC vadošajai iestādei 2021.–2027. gadam. • Ja nepieciešams, veic dažādu projekta aktivitāšu darbuzņēmēju papildu pārbaudes uz vietas. sazinās ar projekta ieinteresētajām personām un pieprasa no individuālo darbību īstenotājiem datus un informāciju, kas nepieciešama tās pilnvaru īstenošanai. Visas darbības būtu jāveic saskaņā ar Vides programmas 2021.–2027. gadam prasībām un norādījumiem, dotācijas nolīguma prasībām, piemērojamiem valsts un Eiropas tiesību aktiem. Līguma priekšmets ir sīki aprakstīts 1. iedaļā “Tehniskā specifikācija”.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/367469
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/367469
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/04/2024 13:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
„Професионална компетентност на екипа за изпълнение“ (ПК) Показател „Професионална компетентност на екипа за изпълнение“ (ПК) с максимална стойност 50 точки.
Paredzamā vērtība
428,558.33 BGN
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.