Publications Office of the EU
Polija-Wałbrzych: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Wałbrzych: Medicīnas palīgmateriāli

  • Publicēts
    25/05/2020
  • Termiņš
    26/06/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/06/2020
  • Piešķirts
    03/07/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Specjalistyczny Szpital im. dr. Alfreda Sokołowskiego
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,204,634.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
Zp/26/PN-25/20
Apraksts

Liczba pakietów – 7:
— pakiet nr 1 – opatrunki specjalistyczne,
— pakiet nr 2 – jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego,
— pakiet nr 3 – ściereczki jednorazowego użytku do mycia stołów operacyjnych,
— pakiet nr 4 – elektrody do termolezji,
— pakiet nr 5 – sterylna osłona na uchwyty lampy operacyjnej,
— pakiet nr 6 – ubrania operacyjne jednorazowego użytku,
— pakiet nr 7 – kasetki histopatologiczne.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/zdrowie_walbrzych
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/06/2020 09:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.