Publications Office of the EU
Itāija-Roma: Grāmatvedības uzskaites un revīzijas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Itāija-Roma: Grāmatvedības uzskaites un revīzijas pakalpojumi

  • Publicēts
    27/06/2023
  • Termiņš
    03/08/2023
  • Piešķirts
    27/11/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ENAV SpA
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: IT Italia
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79210000 Grāmatvedības uzskaites un revīzijas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,650,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,759,008.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Procedūra, kas uzsākta saskaņā ar Likumdošanas dekrētu 50/16, attiecībā uz deviņu gadu periodu 2025/2033 ietver šādus pakalpojumus, ko var iegūt, izmantojot pamatnolīgumu: a) ENAV obligātās revīzijas dienests saskaņā ar 2010. gada 27. janvāra Likumdošanas dekrēta Nr. 39 14. pantu un Regulas (ES) Nr. 537/2014 10. pantu; b) meitasuzņēmumu Techno Sky un IDS AirNav pārskatu obligāto revīziju saskaņā ar 2010. gada 27. janvāra Likumdošanas dekrēta Nr. 39 14. pantu un ziņojumu kopumu, kas sagatavots, lai sagatavotu mātesuzņēmuma ENAV pusgada konsolidētos pārskatus; c) ENAV konsolidētā ilgtspējas ziņu sniegšana (iepriekš Nefinanšu pārskats) tādā redakcijā, kas būs obligāta saskaņā ar jauno ES Ilgtspējas direktīvu 2022/2464; d) t.s. plafondu papildu nodrošināšanas pakalpojumi, kas cieši saistīti ar ENAV un Grupas obligāto revīziju (piemēram, apliecinājumi vai atzinumi, par kuriem saskaņā ar likumu ir atbildīgs revidents, revīzijas dienesti, kuru mērķis ir izdot apliecinājumus vai apstiprinājuma vēstules utt.)

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ENAV SpA
Pasta adrese: via Salaria 716
Pilsēta: Roma
NUTS kods IT
Pasta indekss: 00138
Valsts: ITA
Kontaktpersona: Pier Paolo Ravagli — Responsabile Procurement, in qualità di Responsabile del procedimento per la fase di affidamento
Galvenā adrese: http://www.enav.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
7,650,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
4,759,008.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PricewaterhouseCoopers SpA
Pasta adrese:
Pilsēta: Milano
Pasta indekss: 20145
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.