Publications Office of the EU
Norvēģija-Bergen: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Bergen: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    11/04/2022
  • Termiņš
    19/08/2022
  • Piešķirts
    21/10/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bergen kommune - Etat for utbygging
Izpildes vieta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
369,599,900.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
2018/30697
Apraksts

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
369,599,900.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Pasta adrese: Lakkegata 53
Pilsēta: OSLO
Pasta indekss: 0187
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.